Acasa >> Evenimente >> Conferinte

Rezultatele alegerilor din cadrul Conferinței Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România

12 mai 2022

 

În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR

 

În data de 09 mai 2022 a avut loc a doua convocare a Conferinței Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România.

 

Numărul total al membrilor cu drept de vot din cadrul filialei OAR Timiș a fost, la data prezentei 523 membri. Conform listei de prezență au fost 215 participanți cu drept de vot, din care au votat 214 participanți cu drept de vot.  

 

În urma votului celor prezenți noile foruri de conducere și noile comisii ale filialei sunt după cum urmează:

 

PREȘEDINTE al filialei Timiș


BURILEANU TELLMAN Daniel Johannes

 

CONSILIUL TERITORIAL al filialei Timiș


1          ADAM Ovidiu Romi      

2          APOSTOL Ozana Maria           

3          STOIAN Dan Valeriu    

4          GAIVORONSCHI Vlad Alexandru         

5          TRIF Vlad        

6          IANKO Norbert            

7          PASCU Luminița Maria 

8          FACKELMANN Waldar Hans    

9          DRĂGAN Dragomir      

10        MICSA Ovidiu  

11        PASCU Ramona Mihaela         

12        SZORAD Romeo         

13        BLIDARIU Cristian Tiberiu        

14        RACIU Sabin Dușko     

15        BLOJU Cosmin Sandu

16        TROFIN Alexandra      

17        GRÄF Rudolf   

18        PESCAR Felicia Raluca

19        HANȚIU Adriana          

20        CĂDARIU Ciprian Silviu

21        NEGRIȘANU Răzvan Gabriel   

            

COMISIA DE DISCIPLINĂ a filialei Timiș


1          GLIGOR Corina Daniela

2          HENȚ Sorin

3          CÂRJAN Roxana

 

COMISIA DE CENZORI a filialei Timiș


1          MĂRĂCINEANU Cristian          

2          BUNEA Dan Alexandru 

 

MEMBRI ÎN CONSILIUL NAȚIONAL din partea filialei Timiș


1          DRĂGAN Dragomir

2          BURILEANU TELLMAN Daniel Johannes

3          BLIDARIU Cristian Tiberiu

 

DELEGAT ai filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iulie 2022


1          ADAM Ovidiu Romi      

2          APOSTOL Ozana Maria           

3          FACKELMANN Waldar Hans    

4          STOIAN Dan Valeriu    

5          PASCU Ramona Mihaela         

6          TRIF Vlad        

7          GAIVORONSCHI Vlad Alexandru         

8          DRĂGAN Dragomir      

9          BÂLDEA Maja  

10        RĂCIU Sabin Dușko     

11        MICSA OVIDIU

12        BLIDARIU Cristian Tiberiu        

13        GLIGOR Corina Daniela           

14        OANCEA Bogdan Constantin   

15        BURILEANU TELLMAN Daniel Johannes          

16        GRÄF Rudolf   

17        HANȚIU Adriana Iulia   

18        CĂDARIU Ciprian Silviu

19        DAMIAN Alexandru      

20        DOMOKOS-PASCU Gabriela   

21        DEMIDOV Sergiu         

22        BLOJU Cosmin Sandu 

23        BUNEA Dan     

24        IDICEANU-MATHE Dan           

25        SIMIONESCU Oana Alexandra

26        TROFIN Alexandra      

27        PĂTRULESCU Roxana

28        RIGLER Roland Alexandru       

29        SABĂU Ioan Sergiu      

30        GAIȚA Loredana          

31        SIMON Gabriel Mihai   

32        DANU Alexandru          

33        DUMINICĂ Andreea Raluca     

34        NEGRIȘANU Răzvan Gabriel   

35        PESCAR Felicia Raluca

36        TRIPȘA Silvia Casandra           

37        POPOVICI Victor         

38        SAVA Gabriela 

39        SGÎRCEA Maria Adela 

40        CÂRJAN Roxana         

 

Cei 4 MEMBRI SUPLEANȚI ai filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iulie 2022


1          HENȚ Sorin

2          MĂRĂCINEANU Cristian

3          ROTARIU Răzvan Alin

4          LĂSCOIU Martin Dan Alexandru

           

Pentru mai multe detalii cu privire la vot, vă invităm să consultați raportul comisiei de verificare și numărare a voturilor. Raportul se poate urmări în copie și în SIOAR.

 

Raportul comisiei de verificare și numărare a voturilor poate fi consultat AICI


>>Inapoi

Sponsori / Parteneri

 

PARTENERIATE


 

 

 

SPONSORI