Acasa >> Evenimente >> Conferinte

Lista candidaților înscriși la O.A.R. Filiala Timiș

05 aprilie 2018

Lista candidaților înscriși* la O.A.R. Filiala Timiș în ordine alfabetică pe categorii:

*lista finală după verificarea și emiterea adeverințelor cu privire la starea cotizației pe anul 2018 și lipsa sancțiunilor disciplinare în ultimii 8 ani va fi transmisă împreună celelate materiale ale conferinței, în data de 16 aprilie 2018.

Pentru funcția de PREȘEDINTE al filialei Timiș:

NR. CTR.

NUME, PRENUME

SECȚIUNEA DIN TNA

1

Drăgan Dragomir

Arhitect cu drept de semnătură

2

Popovici Victor

Arhitect cu drept de semnătură

Pentru funcția de MEMBRU ÎN CONSILIUL NAȚIONAL din partea filialei Timiș:

NR. CTR.

NUME, PRENUME

SECȚIUNEA DIN TNA

1

Ardelean Zeno Lucian

Arhitect cu drept de semnătură

2

Bunea Dan

Arhitect cu drept de semnătură

3

Burileanu Tellman Daniel Johannes

Arhitect cu drept de semnătură

4

Ciurariu Emilian Sorin

Arhitect cu drept de semnătură

5

Constantinescu Teodora Iulia

Arhitect cu drept de semnătură

6

Drăgan Dragomir

Arhitect cu drept de semnătură

7

Duminică Andreea

Arhitect cu drept de semnătură

8

Gaiță Loredana

Arhitect fără drept de semnătură

9

Idiceanu-Mathe Dan

Arhitect cu drept de semnătură

10

Mărgărit Radu Alin

Arhitect cu drept de semnătură

11

Miclăuș Marius

Arhitect cu drept de semnătură

12

Pătrulescu Roxana

Arhitect cu drept de semnătură

13

Popovici Victor

Arhitect cu drept de semnătură

14

Rotariu Răzvan Alin

Arhitect stagiar

15

Simionescu Oana

Arhitect cu drept de semnătură

* Numărul locurilor în Consiliul Național pentru Filiala Timiș este de 7 de locuri, din care doua treimi trebuie să fie arhitecți cu drept de semnătură.
Pentru funcția de MEMBRU ÎN CONSILIUL TERITORIAL al filialei Timiș:  

NR. CTR.

NUME, PRENUME

SECȚIUNEA DIN TNA

1

Adam Ovidiu Romi

Arhitect cu drept de semnătură

2

Ardelean Zeno Lucian

Arhitect cu drept de semnătură

3

Brebe Liviu

Arhitect cu drept de semnătură

4

Bunea Dan

Arhitect cu drept de semnătură

5

Burileanu Tellman Daniel Johannes

Arhitect cu drept de semnătură

6

Butnărescu Corneliu

Arhitect cu drept de semnătură

7

Cădariu Ciprian

Arhitect cu drept de semnătură

8

Circa Horea

Arhitect cu drept de semnătură

9

Constantinescu Teodora Iulia

Arhitect cu drept de semnătură

10

Daradics Nandor

Arhitect cu drept de semnătură

11

Demidov Sergiu

Arhitect cu drept de semnătură

12

Drăgan Dragomir

Arhitect cu drept de semnătură

13

Duminică Andreea

Arhitect cu drept de semnătură

14

Gaiță Loredana

Arhitect fără drept de semnătură

15

Gaivoronschi Vlad

Arhitect cu drept de semnătură

16

Halic-Bîrlan Alina

Arhitect cu drept de semnătură

17

Hanțiu Adriana Iulia

Arhitect cu drept de semnătură

18

Isopescu Bogdan

Arhitect cu drept de semnătură

19

Jianu Robert

Arhitect cu drept de semnătură

20

Jozsa Attila

Arhitect cu drept de semnătură

21

Mărgărit Radu Alin

Arhitect cu drept de semnătură

22

Miclăuș Marius

Arhitect cu drept de semnătură

23

Milcu Roxana

Arhitect stagiar

24

Milici Cristina

Arhitect cu drept de semnătură

25

Mocanu Laura

Arhitect cu drept de semnătură

26

Negrișanu Răzvan

Arhitect cu drept de semnătură

27

Oancea Bogdan

Arhitect cu drept de semnătură

28

Pascu Ramona

Arhitect cu drept de semnătură

29

Pau Flavia

Arhitect cu drept de semnătură

30

Pătrulescu Roxana

Arhitect cu drept de semnătură

31

Popovici Victor

Arhitect cu drept de semnătură

32

Răcășan Ciprian Nicolae

Arhitect cu drept de semnătură

33

Răciu Sabin Dusko

Arhitect cu drept de semnătură

34

Rigler Alexandra

Arhitect fără drept de semnătură

35

Rotariu Răzvan Alin

Arhitect stagiar

36

Simionescu Oana

Arhitect cu drept de semnătură

37

Simon Gabriel Mihai

Arhitect cu drept de semnătură

38

Stoian Ioan Laurențiu

Arhitect cu drept de semnătură

39

Vizitiu Delia

Arhitect cu drept de semnătură

 * Numărul locurilor în Consiliul Teritorial este de 20 de locuri, din care doua treimi trebuie să fie arhitecți cu drept de semnătură.
 Pentru funcția de MEMBRU ÎN COMISIA DE DISCIPLINĂ al filialei Timiș:

NR. CTR.

NUME, PRENUME

SECȚIUNEA DIN TNA

1

Bocan Cătălina

Arhitect cu drept de semnătură

2

Bojic Liviu

Arhitect cu drept de semnătură

3

Bugar Savu

Arhitect cu drept de semnătură

4

Fackelman Waldar

Arhitect cu drept de semnătură

5

Stoian Dan

Arhitect cu drept de semnătură

6

Șelariu Constantin

Arhitect cu drept de semnătură

7

Titz Marcela

Arhitect cu drept de semnătură

* Numărul locurilor în Comisia de Disciplină a Filialei Timiș este de 9 locuri, dintre care 7 titulari şi 2 supleanţi. 
Pentru funcția de MEMBRU ÎN COMISIA DE CENZORI al filialei Timiș: 

NR. CTR.

NUME, PRENUME

SECȚIUNEA DIN TNA

1

Apostol Ozana

Arhitect cu drept de semnătură

2

Gligor Corina

Arhitect cu drept de semnătură

* Numărul locurilor în Comisia de Cenzori a Filialei Timiș este de 4 locuri, din care 2 de membri si doi supleanți. Din această comisie va face parte ca membru și un expert contabil. 
Pentru funcția de DELEGAT al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie 2018

- consultati atașament

 * Numărul de delegați ai filialei este de 35 delegați și 5 supleanți.


Dosarele de candidatură se pot consulta la secretariatul filialei, Timișoara, strada Augustin Pacha, nr. 8, et. 1, camera 9.


>>Inapoi

Sponsori / Parteneri

 


 

PARTENERIATE