Acasa >> Evenimente >> Conferinte

Rezultatele alegerilor din cadrul Conferintei Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România

11 mai 2018

 

 

În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR

 
În data de 09 mai 2018 a avut loc a treia convocare a Conferinței Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România

 

În urma votului celor prezenți noile foruri de conducere și noile comisii ale filialei sunt după cum urmează:

 

PREȘEDINTE al filialei Timiș

DRĂGAN DRAGOMIR

 

CONSILIUL TERITORIAL al filialei Timiș 

 

1

BREBE LIVIU

2

POPOVICI VICTOR

3

NEGRIȘANU RĂZVAN

4

DRĂGAN DRAGOMIR

5

SIMIONESCU OANA

6

CĂDARIU CIPRIAN

7

PĂTRULESCU ROXANA

8

DUMINICĂ ANDREEA

9

ADAM OVIDIU ROMI

10

GAIVORONSCHI VLAD ALEXANDRU

11

GAIȚĂ LOREDANA

12

PAU FLAVIA

13

ARDELEAN ZENO LUCIAN

14

BURILEANU TELLMAN DANIEL JOHANNES

15

BUNEA DAN ALEXANDRU

16

ISOPESCU BOGDAN

17

RIGLER ALEXANDRA-MARIA

18

CIRCA HOREA

 

 

COMISIA DE DISCIPLINĂ a filialei Timiș

 

1

FACKELMANN WALDAR HANS

2

STOIAN DAN

3

BOCAN CĂTĂLINA

4

ȘELARIU CONSTANTIN-MIHAI

5

BOJIC LIVIU CAROL

6

BUGAR SAVU

7

TITZ MARCELA

 

 

 
COMISIA DE CENZORI a filialei Timiș 

 

1

APOSTOL OZANA

2

GLIGOR CORINA

 

 


MEMBRI ÎN CONSILIUL NAȚIONAL din partea filialei Timiș

 

1

POPOVICI VICTOR

2

DRĂGAN DRAGOMIR

3

BURILEANU TELLMAN DANIEL JOHANNES

4

SIMIONESCU OANA

5

PĂTRULESCU ROXANA

 

 

 
DELEGAT al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie – iulie 2018

 

 

1

Brebe Liviu

2

Apostol Ozana

3

Adam Ovidiu Romi

4

Drăgan Dragomir

5

Ardelean Zeno Lucian

6

Popovici Victor

7

Fackelman Waldar

8

Simionescu Oana

9

Pătrulescu Roxana

10

Bloju Cosmin

11

Ciurariu Emilian Sorin

12

Gaivoronschi Vlad Alexandru

13

Idiceanu-Mathe Dan

14

Stoian Dan

15

Duminică Andreea

16

Circa Horea

17

Gligor Corina

18

Pau Flavia

19

Stoian Ioan Laurențiu

20

Butnărescu Corneliu

21

Butnărescu Teodor

22

Bunea Dan

23

Rigler Alexandra-Maria

24

Constantinescu Teodora Iulia

25

Gaiță Loredana

26

Milici Cristina

27

Miclăuș Marius

28

Mocanu Laura

29

Daradics Nandor

30

Jianu Robert

31

Răciu Sabin Dusko

32

Meglei Vlad

33

Mărgărit Radu Alin

34

Jozsa Attila

35

Oancea Bogdan

 

 
MEMBRI SUPLEANȚI ai filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie - iulie 2018:

 

1

Hanțiu Adriana Iulia

2

Rotariu Răzvan Alin

3

Ionașiu Adrian

4

Simon Gabriel Mihai

5

Vizitiu Delia

 

 

 

Pentru mai multe detalii cu privire la vot, vă invităm să consultați procesul verbal al comisiei de verificare și numărare a voturilor pe care îl găsiți în următorul fișier :

 


>>Inapoi

Sponsori / Parteneri

 


 

PARTENERIATE