Acasa >> Evenimente >> Conferinte

Rezultate alegeri din cadrul Conferintei Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România

16 mai 2014

În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR

 
În data de 15 mai 2014 a avut loc a treia convocare a Conferinței Teritoriale a Filialei Timiș a O.A.R.

În urma votului celor prezenți noile foruri de conducere și noile comisii ale filialei sunt după cum urmează:

 

Pentru funcția de PREȘEDINTE al filialei Timiș
 

 

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 


 
CONSILIUL TERITORIAL al filialei Timiș 

1

DEMETRESCU BOGDAN

 

2

BLOJU COSMIN-SANDU

 

3

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

4

GRÄF RUDOLF

 

5

APOSTOL OZANA-MARIA

 

6

SIMIONESCU OANA-ALEXANDRA

 

7

SZITAR ADINA MARILENA

 

8

IDICEANU-MATHE DAN

 

9

PĂTRULESCU ROXANA

 

10

ISOPESCU BOGDAN LIVIU

 

11

BRÂNDA PAVEL-DAN

 

12

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

13

STRUMBERGER TAMAS

 

14

BREBE LIVIU

 

15

POPOVICI VICTOR

 

16

MILICI CRISTINA

 

17

JIANU ROBERT-FLORIN

 

18

ȘANDRU ROHAN IOAN

 

19

DARADICS NANDOR

 

 
 
 COMISIA DE DISCIPLINĂ al filialei Timiș

1

FACKELMANN WALDAR HANS

 

2

ȘELARIU CONSTANTIN-MIHAI

 

3

BÂLDEA MAJA

 

4

CIRCA HORIA

 

5

JÓZSA ATTILA

 

6

BOJIC LIVIU CAROL

 

7

TITZ MARCELA

 

 
 
COMISIA DE CENZORI al filialei Timiș 

1

DRĂGAN DRAGOMIR

 

2

OANCEA BOGDAN-CONSTANTIN

 


 
MEMBRU ÎN CONSILIUL NAȚIONAL din partea filialei Timiș

1

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 

2

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

3

GRÄF RUDOLF

 

4

BOCAN CĂTĂLINA MARIA

 

5

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

6

IDICEANU-MATHE DAN

 

 

DELEGAȚI al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie 2014

1

DEMETRESCU BOGDAN

 

2

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 

3

GRÄF RUDOLF

 

4

APOSTOL OZANA-MARIA

 

5

BLOJU COSMIN-SANDU

 

6

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

7

MIRCEA-DUMINICĂ ANDREEA

 

8

BOCAN DRAGOȘ PETRU

 

9

BOCAN CĂTĂLINA MARIA

 

10

SIMIONESCU OANA-ALEXANDRA

 

11

FACKELMAN WALDAR HANS

 

12

DRĂGAN DRAGOMIR

 

13

STRUMBERGER TAMAS

 

14

IDICEANU-MATHE DAN

 

15

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

16

BREBE LIVIU

 

17

PĂTRULESCU ROXANA

 

18

CIRCA HOREA

 

19

ȘELARIU CONSTANTIN-MIHAI

 

20

GLIGOR CORINA

 

21

OANCEA BOGDAN-CONSTANTIN

 

22

ȘANDRU ROHAN IOAN

 

23

SUCIU DELIA

 

24

BOJIC LIVIU CAROL

 

25

STĂNILĂ ANDREEA

 

26

FILIP SILVIA-RUXANDRA

 

27

DARII VLADIMIR

 

28

TRUNK ANDREEA-CLAUDIA

 

 
SUPLEANȚI al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie 2014.

1

MIHĂIESCU IOANA

2

TITZ MARCELA

3

ANGHELESCU ANCA-NICOLIȚA

 

Pentru mai multe detalii cu privire la vot puteti consulta procesul verbal al comisiei de verificare și numărare a voturilor pe care îl găsiți în următorul fișier :

https://www.dropbox.com/sh/lfvy5tcp3nf8qqn/AABTvPB7o6eN_2RL83gHH3Ila

 

Sau pe site:


>>Inapoi

Sponsori / Parteneri

 


 

PARTENERIATE