Conferința Teritorială a Filialei Timiș

Rezultate alegeri din cadrul Conferintei Teritoriale a Filialei Timiș a Ordinului Arhitecților din România

 

În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR
 
În data de 15 mai 2014 a avut loc a treia convocare a Conferinței Teritoriale a Filialei Timiș a O.A.R.

În urma votului celor prezenți noile foruri de conducere și noile comisii ale filialei sunt după cum urmează:

 

Pentru funcția de PREȘEDINTE al filialei Timiș
 

 

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 


 
CONSILIUL TERITORIAL al filialei Timiș 

1

DEMETRESCU BOGDAN

 

2

BLOJU COSMIN-SANDU

 

3

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

4

GRÄF RUDOLF

 

5

APOSTOL OZANA-MARIA

 

6

SIMIONESCU OANA-ALEXANDRA

 

7

SZITAR ADINA MARILENA

 

8

IDICEANU-MATHE DAN

 

9

PĂTRULESCU ROXANA

 

10

ISOPESCU BOGDAN LIVIU

 

11

BRÂNDA PAVEL-DAN

 

12

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

13

STRUMBERGER TAMAS

 

14

BREBE LIVIU

 

15

POPOVICI VICTOR

 

16

MILICI CRISTINA

 

17

JIANU ROBERT-FLORIN

 

18

ȘANDRU ROHAN IOAN

 

19

DARADICS NANDOR

 

 
 
 COMISIA DE DISCIPLINĂ al filialei Timiș

1

FACKELMANN WALDAR HANS

 

2

ȘELARIU CONSTANTIN-MIHAI

 

3

BÂLDEA MAJA

 

4

CIRCA HORIA

 

5

JÓZSA ATTILA

 

6

BOJIC LIVIU CAROL

 

7

TITZ MARCELA

 

 
 
COMISIA DE CENZORI al filialei Timiș 

1

DRĂGAN DRAGOMIR

 

2

OANCEA BOGDAN-CONSTANTIN

 


 
MEMBRU ÎN CONSILIUL NAȚIONAL din partea filialei Timiș

1

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 

2

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

3

GRÄF RUDOLF

 

4

BOCAN CĂTĂLINA MARIA

 

5

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

6

IDICEANU-MATHE DAN

 

 

DELEGAȚI al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie 2014

1

DEMETRESCU BOGDAN

 

2

GAIVORONSCHI VLAD-ALEXANDRU

 

3

GRÄF RUDOLF

 

4

APOSTOL OZANA-MARIA

 

5

BLOJU COSMIN-SANDU

 

6

CIURARIU EMILIAN SORIN

 

7

MIRCEA-DUMINICĂ ANDREEA

 

8

BOCAN DRAGOȘ PETRU

 

9

BOCAN CĂTĂLINA MARIA

 

10

SIMIONESCU OANA-ALEXANDRA

 

11

FACKELMAN WALDAR HANS

 

12

DRĂGAN DRAGOMIR

 

13

STRUMBERGER TAMAS

 

14

IDICEANU-MATHE DAN

 

15

IONAȘIU ADRIAN-FLORIN

 

16

BREBE LIVIU

 

17

PĂTRULESCU ROXANA

 

18

CIRCA HOREA

 

19

ȘELARIU CONSTANTIN-MIHAI

 

20

GLIGOR CORINA

 

21

OANCEA BOGDAN-CONSTANTIN

 

22

ȘANDRU ROHAN IOAN

 

23

SUCIU DELIA

 

24

BOJIC LIVIU CAROL

 

25

STĂNILĂ ANDREEA

 

26

FILIP SILVIA-RUXANDRA

 

27

DARII VLADIMIR

 

28

TRUNK ANDREEA-CLAUDIA

 

 
SUPLEANȚI al filialei Timiș la CONFERINȚA NAȚIONALĂ din iunie 2014. 

1

MIHĂIESCU IOANA

2

TITZ MARCELA

3

ANGHELESCU ANCA-NICOLIȚA

 

Pentru mai multe detalii cu privire la vot puteti consulta procesul verbal al comisiei de verificare și numărare a voturilor pe care îl găsiți în următorul fișier :

https://www.dropbox.com/sh/lfvy5tcp3nf8qqn/AABTvPB7o6eN_2RL83gHH3Ila

Sau pe site:

 

http://www.oartimis.ro/rezultate-alegeri-din-cadrul-conferintei-teritoriale-a-filialei-timi-a-ordinului-arhitecilor-din-romnia/n-61-67-124/d

Ultimele stiri

Conferința Teritorială Extraordinară a Filialei Timiș – a treia convocare
În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR   În data de 25 septembrie 2014 ora 17:00 va avea loc a treia convocare a Conferinței Teritoriale Extraordinare a Filialei Timiș a O.A.R.   Deoarece la…
citeste mai mult
calendar sesiune drept semnatura septembrie 2014
Stimati colegi,     Calendarul Sesiunii de Acordare a Dreptului de Semnatura 26- 27 Septembrie 2014, este urmatorul:       pana la 5 septembrie se depun dosarele la filiale;    …
citeste mai mult
Expoziția „The Swiss Touch in Landscape Architecture”
Invitație vernisaj expoziție „The Swiss Touch in Landscape Architecture”   Vă invităm la vernisajul expoziției „The Swiss Touch in Landscape Architecture” miercuri 30 iulie 2014 ora 18:00 la Centrul de…
citeste mai mult
Conferința Teritorială Extraordinară a Filialei Timiș – a doua convocare
În atenția membrilor Filialei Timiș a OAR   În data de 24 iulie 2014 ora 17:00 va avea loc a doua convocare a Conferinței Teritoriale Extraordinare a Filialei Timiș a O.A.R.   Deoarece…
citeste mai mult

Sponsori / Parteneri

 


 

PARTENERIATE